Αλλαγή αίθουσας για το μάθημα “ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ”
Σας ενημερώνουμε ότι το μάθημα “ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ” του 3ου Εξαμήνου, που διδάσκεται από τον κ. Πουλακιδάκο Σταμάτη, θα διδάσκεται στο εξής στην αίθουσα Β9.
Σας ενημερώνουμε ότι το μάθημα “ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ” του 3ου Εξαμήνου, που διδάσκεται από τον κ. Πουλακιδάκο Σταμάτη, θα διδάσκεται στο εξής στην αίθουσα Β9.
ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ_2024
Ανακοίνωση.pdf Πρόσκληση ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ_ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ_2024-2025