Για το τραγικό δυστύχημα στα Τέμπη
Η Συνέλευση του Τμήματος Επικοινωνίας και Ψηφιακών Μέσων εκφράζει τη βαθύτατη οδύνη της για το τραγικό σιδηροδρομικό δυστύχημα. Η σκέψη μας είναι στους ανθρώπους που χάθηκαν, στους συγγενείς και οικείους τους.
Η Συνέλευση του Τμήματος Επικοινωνίας και Ψηφιακών Μέσων εκφράζει τη βαθύτατη οδύνη της για το τραγικό σιδηροδρομικό δυστύχημα. Η σκέψη μας είναι στους ανθρώπους που χάθηκαν, στους συγγενείς και οικείους τους.
ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ_2024
Ανακοίνωση.pdf Πρόσκληση ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ_ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ_2024-2025